Wiedźmin 3 - Scena Występu Priscilli / Cyraneczki - Spis Cudzołożnic

Wiedźmin 3 - Scena Występu Priscilli / Cyraneczki - Spis Cudzołożnic

Jedna z najpiękniejszych scen i linia dialogowa prezentujące kunszt CDP Red i Andrzeja Sapkowskiego. Piosenka o Geralcie i Yennefer napisana najpewniej przez Jaskra.

Piosenka Priscilli - Wiedźmin 3 : Dziki Gon - Czysta wersja (+tekst)

Piosenka Priscilli - Wiedźmin 3 : Dziki Gon - Czysta wersja (+tekst)

Piosenka o Geralcie i Yennefer, wycięta z plików gry. Brak przerw i dźwięków otoczenia. Śpiew: Anna Terpiłowska. Link do pobrania pliku mp3 w wysokiej jakości: http://www.speedyshare.com/sfTqR/a261ed69/download/Priscilla-Anna-Terpilowska-The-Wolven-Storm.mp3 Utwór nie został wykonany przeze mnie, należy do CDProject Red.

Wiedźmin 3 - Pijany Geralt

Wiedźmin 3 - Pijany Geralt

Wiedźmin 3 - najlepsze teksty

Wiedźmin 3 - najlepsze teksty

Film powstał dzięki pomoc youtubera Feomathara17 oraz nagranych tekstów zapożyczonych z tego kanału: https://www.youtube.com/user/Wacha959 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wiedźmin 3: Dziki Gon (The Witcher 3: Wild Hunt) to trzecia część popularnej serii RPG-ów opartych na powieściach Andrzeja Sapkowskiego o tym samym tytule. Polskie studio CD Projekt RED dostarczyło najbardziej rozbudowaną produkcję w swojej dotychczasowej historii. Otrzymaliśmy wielowątkową fabułę, otwarty świat do eksploracji i mnóstwo zadań do wykonania, mających zapewnić mnóstwo godzin zabawy. W serii Zagrajmy w Wiedźmin 3: Dziki Gon (Zagrajmy w The Witcher 3: Wild Hunt) pokażę Wam przejście całego wątku głównego wraz ze zdecydowaną większością zadań pobocznych. Możecie liczyć na to, że na moim kanale zobaczycie większość atrakcji oferowanych przez grę Wiedźmin 3: Dziki Gon (The Witcher 3: Wild Hunt). Nie chcę ograniczać się wyłącznie do głównego wątku fabularnego, bo w serii Wiedźmin (The Witcher) z reguły bardzo ciekawe są także poboczne questy. Zawsze zależy mi zresztą na tym, by pokazać Wam jak najwięcej zawartości z każdej prezentowanej przeze mnie gry. Wiedźmin 3: Dziki Gon (The Witcher 3: Wild Hunt) to gra mająca swoją oficjalną premierę 19 maja 2015 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Tytuł jest dostępny w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing). ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- https://www.cdprojekt.com/ ► Twórcy Wiedźmina https://www.facebook.com/pages/Ch%C4%99do%C5%BC-si%C4%99/343855855716308?fref=nf ►Chędoż się http://on.fb.me/1lvoBEj ► Walka, picie, chędożenie - być wiedźminem to marzenie. http://on.fb.me/1nDLHv4 ► Mój osobisty fp :)

Wiedźmin 3 - Geralt vs. Eredin Bréacc Glas (Król Dzikiego Gonu), Droga ku zagładzie

Wiedźmin 3 - Geralt vs. Eredin Bréacc Glas (Król Dzikiego Gonu), Droga ku zagładzie

Pojedynek Geralta z Eredinem, Królem Gonu, na poziomie trudnosci droga ku zagładzie.

Top Videos -  loading... Change country
Load 5 more videos
 
Nelze přehrát
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
ZAVŘÍT
ZAVŘÍT
ZAVŘÍT