Walka z Nałogiem: Rundka z Emilem

Walka z Nałogiem: Rundka z Emilem

"Bo nie chodzi o to, by wygrać - tylko by nie dać wygrać innemu!" -- Wrzucone dla tych, co lubią te pierdołki oglądać :) https://www.youtube.com/user/EmSc2Tv https://www.youtube.com/watch?v=YO9mQaxMM_M - widok z Emila :P

Walka z Nałogiem: jeśli macie obejrzeć jeden film z PUBG, oto on

Walka z Nałogiem: jeśli macie obejrzeć jeden film z PUBG, oto on

Halo, przepraszam za bitrate, rżnięte ze strimu, ale tak powinna wyglądać przeciętna gra w PUBG. Dobra zabawa, śmieszne akcje, pościgi samochodami po dachach, strzelanie z kolegami i przyjazna dzieciom atmosfera - bo PUBG łączy, a nie dzieli. 4:25 - kukanie i pierwszy kontakt 5:05 - dialog przy śmietniku (kill 1) 10:45 - pan testujący broń za drzewem upada pod kulami (kill 2) 12:35 - ostrzeliwanie ludzików przez szybkę 13:34 - koledze nie udaje się ukryć za kamieniem (kill 3) 14:08 - wykład o spinie 15:38 - pan samochodzik odnaleziony 16:25 - rutynowa akcja z parkowaniem na dachu (kill 4) 17:47 - walka o miejsce parkingowe 18:51 - złodziej miejsc próbuje uciec 18:57 - samosąd (kill 5) 20:16 - część krajoznawcza 22:05 - nowe miasteczko - Kameshki - Heheszki 22:13 - konkurs skoków 24:42 - samochodzik w ogniu 25:17 - zemsta za oponkę (kill 6) 26:14 - walka z czarodziejem 26:50 - krzak mode on 27:28 - Xardas umiera (kill 7) 28:28 - "zróbmy to efektownie" 28:55 - spełniam swoje marzenie z dzieciństwa (kill 8) 29:17 - pożegnanie z motorkiem i początek "trawa wars" 30:50 - utłuczony w trawie (kill 9) 31:30 - endgame :) Miłej zabawy, m. http://jadisco.pl - to jest moje małe centrum sterowania światem. https://www.facebook.com/StrumienieZRuczaju - farma lajków, są tam tylko powiadomienia, jak siedzisz często na fejsie to będziesz wiedział kiedy są strimy suchykanal@gmail.com - kontakt http://steamcommunity.com/groups/Szpara - grupa steamowa, też ma powiadomienia https://twitter.com/wonziu - to mój intymny twitter https://twitter.com/ruczajircpower - a to twitter, który informuje o tym kiedy i co dzieje się na strumieniu. Realnie to najlepiej działający powiadamiacz. Jeśli podoba Ci się to co robię - możesz zwyczajnie wyłączyć programy blokujące na reklamy na moich stronach czy zacząć subsrybować ten badziew (reklamo- i dealodawcy patrzą na te cyferki jak porąbani). Nie mam raczej natury żebraka i nie zbieram pieniędzy - więc to jedyna forma wsparcia jaką dopuszczam. Bardzo podoba mi się co prawda Patreon, ale póki co nie czuję się na niego gotowy.

Elex #2: przez wioskę

Elex #2: przez wioskę

Halo, spotykamy się dzisiaj, by dalej analizować i doceniać kunszt wspaniałych, niemieckich rzemieślników. Miłej zabawy, m. http://jadisco.pl - to jest moje małe centrum sterowania światem. https://www.facebook.com/StrumienieZRuczaju - farma lajków, są tam tylko powiadomienia, jak siedzisz często na fejsie to będziesz wiedział kiedy są strimy suchykanal@gmail.com - kontakt http://steamcommunity.com/groups/Szpara - grupa steamowa, też ma powiadomienia https://twitter.com/wonziu - to mój intymny twitter https://twitter.com/ruczajircpower - a to twitter, który informuje o tym kiedy i co dzieje się na strumieniu. Realnie to najlepiej działający powiadamiacz. Jeśli podoba Ci się to co robię - możesz zwyczajnie wyłączyć programy blokujące na reklamy na moich stronach czy zacząć subsrybować ten badziew (reklamo- i dealodawcy patrzą na te cyferki jak porąbani). Nie mam raczej natury żebraka i nie zbieram pieniędzy - więc to jedyna forma wsparcia jaką dopuszczam. Bardzo podoba mi się co prawda Patreon, ale póki co nie czuję się na niego gotowy.

Zielone Pubgorojki z kolegami

Zielone Pubgorojki z kolegami

Halo, podczas kulturalnego strimu jak zawsze z kolegami odwiedzili mnie dwaj starzy znajomi. Dłuższa gra zaczyna się 33:43 :) https://www.youtube.com/user/EmSc2Tv Miłej zabawy, m. http://jadisco.pl - to jest moje małe centrum sterowania światem. https://www.facebook.com/StrumienieZRuczaju - farma lajków, są tam tylko powiadomienia, jak siedzisz często na fejsie to będziesz wiedział kiedy są strimy suchykanal@gmail.com - kontakt http://steamcommunity.com/groups/Szpara - grupa steamowa, też ma powiadomienia https://twitter.com/wonziu - to mój intymny twitter https://twitter.com/ruczajircpower - a to twitter, który informuje o tym kiedy i co dzieje się na strumieniu. Realnie to najlepiej działający powiadamiacz. Jeśli podoba Ci się to co robię - możesz zwyczajnie wyłączyć programy blokujące na reklamy na moich stronach czy zacząć subsrybować ten badziew (reklamo- i dealodawcy patrzą na te cyferki jak porąbani). Nie mam raczej natury żebraka i nie zbieram pieniędzy - więc to jedyna forma wsparcia jaką dopuszczam. Bardzo podoba mi się co prawda Patreon, ale póki co nie czuję się na niego gotowy.

Pierwszy Kontakt: Elex - Drewno Strikes Back!

Pierwszy Kontakt: Elex - Drewno Strikes Back!

Halo, Elex - śmieszny z Niemiec Melex. Powraca komediodramat pisany rękoma znamienitych niemieckich scenarzystów. Miłej zabawy, m. http://jadisco.pl - to jest moje małe centrum sterowania światem. https://www.facebook.com/StrumienieZRuczaju - farma lajków, są tam tylko powiadomienia, jak siedzisz często na fejsie to będziesz wiedział kiedy są strimy suchykanal@gmail.com - kontakt http://steamcommunity.com/groups/Szpara - grupa steamowa, też ma powiadomienia https://twitter.com/wonziu - to mój intymny twitter https://twitter.com/ruczajircpower - a to twitter, który informuje o tym kiedy i co dzieje się na strumieniu. Realnie to najlepiej działający powiadamiacz. Jeśli podoba Ci się to co robię - możesz zwyczajnie wyłączyć programy blokujące na reklamy na moich stronach czy zacząć subsrybować ten badziew (reklamo- i dealodawcy patrzą na te cyferki jak porąbani). Nie mam raczej natury żebraka i nie zbieram pieniędzy - więc to jedyna forma wsparcia jaką dopuszczam. Bardzo podoba mi się co prawda Patreon, ale póki co nie czuję się na niego gotowy.

Top Videos -  loading... Change country
Load 5 more videos
 
Nelze přehrát
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
ZAVŘÍT
ZAVŘÍT
ZAVŘÍT