KS PIOTR GLAS I KS SŁAWOMIR KOSTRZEWA W CHICAGO

KS PIOTR GLAS I KS SŁAWOMIR KOSTRZEWA W CHICAGO

CAŁOŚĆ Z BAZYLIKI SW JACKA W CHICAGO 2 PAŹDZIERNIKA 2017 R.

Jezu, Ty się tym zajmij - ks. Piotr Glas

Jezu, Ty się tym zajmij - ks. Piotr Glas

Wielu ludzi doświadcza cierpienia, trudności i szukając pomocy, czynią to na ślepo, bez wiary we wszechmoc Boga, biegając "od stadionu do stadionu", "od charyzmatyka do pseudocharyzmatyka". Tymczasem potrzeba, jak ks. Dolindo, uwierzyć, że Bóg działa w życiu każdego z nas tu i teraz. Czeka długie lata, zanim, gdy zawiodą wszelkie nasze sposoby na poprawę losu, zawołamy: "Jezu, Ty się tym zajmij" - przypomina ks. Piotr Glas. Rejestracja: Andrzej Kogut

Ks. Sławomir Kostrzewa - Dziecko a zagrożenia współczesnego świata - Chicago - 02/10/17

Ks. Sławomir Kostrzewa - Dziecko a zagrożenia współczesnego świata - Chicago - 02/10/17

Ks. Sławomir Kostrzewa w wykładzie opartym na niezwykle popularnej prezentacji pt. Odebrać dzieciom niewinność?". Omówione zostają filozofie i ideologie uderzające w dzieci. Ks. Sławomir omawia również konkretne zjawiska i treści obecne w mass-mediach i pop-kulturze, które wywierają negatywny wpływ na rozwój i wychowanie dzieci oraz wskazuje jak ustrzec je przed postępującą demoralizacją.

ks. Piotr Glas - Szatan nie odpuszcza - Spotkanie z egzorcystą - Chicago - 02/10/2017

ks. Piotr Glas - Szatan nie odpuszcza - Spotkanie z egzorcystą  - Chicago -  02/10/2017

Ksiądz Piotr Glas jest egzorcystą pełniącym posługę w jednej z parafii rzymsko-katolickich na południu Anglii. Dużo podróżuje i jest częstym gościem zapraszanym na konferencje i spotkania poświęcone problematyce egzorcyzmów i działaniu szatana we współczesnym świecie. Jego wyjątkowa osobowość i dar przemawiania przyciągają zawsze duże rzesze wiernych słuchaczy.

Polsko, powiedz Bogu tak, szatanowi nie! - ks. Piotr Glas

Polsko, powiedz Bogu tak, szatanowi nie! - ks. Piotr Glas

Polska od wieków jest areną ścierania się sił zła z siłami dobra. Wydarzenia ostatnich lat domagają się od Polaków jednoznacznego opowiedzenia się za Bogiem i odcięcia się od wszystkiego, co zabija nasz naród - grzechów aborcji, materializmu, pychy, faryzeizmu, lenistwa, alkoholizmu, grzechów nieczystych i bałwochwalstwa. Jeśli chcemy ocalić tożsamość chrześcijańską, musimy na nowo zawierzyć losy naszego narodu Maryi, Królowej Polski, prosząc równocześnie Boga o przebaczenie za popełnione grzechy i przebaczając za doznane krzywdy na przestrzeni wieków - przypomina ks. Piotr Glas w konferencji wygłoszonej w ramach Wielkiej Pokuty, która miała miejsce na Jasnej Górze 15 października 2016 roku.

Top Videos -  loading... Change country
Load 5 more videos
 
Nelze přehrát
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
ZAVŘÍT
ZAVŘÍT
ZAVŘÍT